WYJAZDY INCENTIVE

  • kilka dni
  • od paru osób
  • outdoor/indoor
Incentive Team building, szkolenia integracyjne, wyjazdy dla firm

Wyjazdy incentive to coś innego niż wyjazdy integracyjne oraz motywacyjne. Celem wyjazdu incentive jest nagrodzenie najbardziej zaangażowanych pracowników i zmotywowanie ich do dalszego wysiłku w jakimś obszarze. Kluczem wyjazdu incentive jest zorganizowanie go w takim miejscu, które będzie atrakcyjne i stanie się realną nagrodą.

Egzotyczne, niezwykłe, nieznane miejsca to jedna z opcji, która buduje atrakcyjność wyjazdu incentive. Druga to niebanalne przeżycia, ekstremalne doświadczenia, które nie są osiągalne przy wyjazdach motywacyjnych, integracyjnych, czy samodzielnej turystyce. Takie doświadczenia projektujemy dla naszych Klientów.

W Kompanii Pomysłów realizujemy programy wyjazdów incentive:

  • Na Spitsbergen – skutery śnieżne i zwiedzanie opuszczonego radzieckiego miasta duchów – Pyramiden w warunkach ekstremalnej zimy! Śnieżne, bezkresne przestrzenie, wędrówka wewnątrz lodowca, polarne niedźwiedzie, renifery i lisy, oszałamiająca przyroda podziwiana z zaprzęgu ciągniętego przez psy.
  • Wspinanie, żagle, canyoning w północnych Włoszech – aktywnie spędzony czas w połączeniu z relaksem w renesansowej willi z basenem.
  • Hollywoodzkie przygody w Jordanii – gdzie kręcono takie hity jak „Marsjanin” z Mattem Damonem, „Transformers” albo „Lawrence z Arabii”, wśród zabytków UNESCO w Jordanii? Unikalna wyprawa – wspinanie, zjazdy linowe, wielbłądy – i zwiedzanie największych atrakcji Jordanii: pustynnych gór Wadi Rum i  legendarnego „zaginionego miasto” Petry ( tu z kolei kręcono „Indianę Jonesa”).
  • Zdobycie Mont Blanc – najwyższej góry Starego Kontynentu, skiturową wyprawę po bezkresnym lodowcu we francuskich Alpach lub podniebny spacer na grani położonej na wysokości 3 tysięcy metrów.

Bez względu na to, czy atrakcją będzie tropikalna wyprawa czy zimowa przygoda wśród białych niedźwiedzi – jesteśmy przygotowani na (prawie) każdą ewentualność.  Sami wiele podróżujemy – zapraszamy do wspólnych wyjazdów w poszukiwaniu przygody.

GALERIA INCENTIVE

GALERIA SPITSBERGEN