WASTEMAGEDON

  • 3-4h
  • od 20 soób
  • outdoor/indoor

Produkujemy niewiarygodnie dużą ilość śmieci. W 2018 roku na świecie sprzedano ok. 500 mld plastikowych butelek; warto wiedzieć, że rozkład jednej trwa od 100 nawet do 1000 lat. W 2050 r. w oceanach będzie pływało więcej plastiku niż stworzeń żywych. Żeby planeta, a na niej my, mogła przeżyć – musimy zacząć myśleć o redukcji ilości śmieci.
Program Wastemagedon stworzyliśmy po to, aby pracować nad świadomością ekologiczną. Wastemagedon to angażujący scenariusz, który składa się z pomysłowych aktywności teambuildingowych, osnutych wokół filozofii zero waste. Zadania pozwalają uczestnikom poznać w atmosferze wspólpracy superproste sposoby redukcji odpadów we własnym domu oraz w firmie.
W programie wykorzystujemy wiedzę doświadczonych zerowasterów oraz sprawdzone aktywności budujące fundamenty pracy zespołowej. Zaskakujący i dowcipny finał programu pozwala na zastosowanie w praktyce zdobytej wiedzy o zero waste i wzmacnia umiejętność współpracy zespołu. Artefakty powstałe w trakcie programu można realnie wykorzystać w firmie!