WYREMONTUJMY RAZEM PLAC ZABAW DLA DZIECI!

csr

Wyobraźcie sobie trzydziestkę dzieci z centrum Warszawy, które potrzebują wsparcia w codziennej opiece. Każdego dnia znajdują ją w świetlicy prowadzonej przez siostry ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo, na warszawskim Powiślu.

W świetlicy dzieci i młodzież, pod opieką wychowawców, odrabiają lekcje, bawią się, uczestniczą w zajęciach sportowych, artystycznych. Mają kontakt z ciekawymi ludźmi, ale przede wszystkim są otoczone troskliwą opieką. Opiekunowie starają się odpowiadać na potrzeby dzieci, które z bardzo różnych przyczyn, nie mogą być zaspokojone w ich domach.

Świetlica działa w centrum Warszawy od kilkudziesięciu lat. Zgromadzenie Sióstr dokłada niezwykłych starań, aby opieka dzienna mogła funkcjonować na odpowiednim poziomie. Budynek świetlicy jest wyremontowany. Wsparcia wymaga natomiast plac zabaw, który jest po prostu stary. Plac znajduje się we wspaniałym ogrodzie, zaraz obok niego zlokalizowane jest niewielkie boisko, na którym dzieci lubią bawić się po odrobieniu lekcji.

Jako Kompania Pomysłów od kilku lat angażujemy się w działania świetlicy. Szukamy również firmy, która sfinansuje i pomoże w budowie nowego placu zabaw. Być może to idealny cel CSR dla Waszej firmy? Zapytajcie nas o szczegóły!