trener mariola

Mariola Rusek

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, koordynacji i realizacji szkoleń. Prowadzi działalność edukacyjną w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Gitarzystka klasyczna - gra i uczy innych, muzyka jest jej pasją.

Anna Radziejowska

Od kilku lat tworzę i realizuję strategie marketingowe skierowane do różnych grup odbiorców. Dobrze poruszam się w metodologii zarządzania projektami, sprawnie używam narzędzi digital marketingu, rozumiem media społecznościowe. Poza tym - lubię szkolenia i jestem przekonana, że edukacja to proces na całe życie. W pracy w Kompanii Pomysłów najbardziej cenię te realizacje, w których udaje nam się połączyć społeczne cele firm z potrzebami trzeciego sektora.
Team building, szkolenia integracyjne, wyjazdy dla firm

Jarek Mazur

Instruktor Polskiego Związku Alpinizmu, trener wspinania. Od 1997 r. prowadzi i organizuje szkolenia integracyjne oraz wyjazdy firmowe. Zafascynowany odkryciami geograficznymi i wizją podboju E. H. Shakeltona zrealizował morski rejs kajakowy, uczestnik wypraw na Spitsbergen. Wiecznie planujący romantyk; żartuje z siebie, że najbardziej lubi trudne przedsięwzięcia z pozoru skazane na niepowodzenie.

Jakub Radziejowski

Współzałożyciel i współwłaściciel Kompanii Pomysłów. Z wykształcenia socjolog, prywatnie ultramaratończyk, alpinista i Międzynarodowy Przewodnik Wysokogórski IVBV. Zorganizuje i sprawnie zarządzi każdym eventem, w terenie i na sali. Miłośnik Mario Vargasa Llosy i miasta, w którym mieszka.