WRZEŚNIOWY ‘WASTEMAGEDON’ aka ‘DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI’

Od jednego ze stałych Klientów dostaliśmy zapytanie o niecodzienne, jak na działania team buildingowe, zadanie. Prośba była taka, żeby zwiększyć świadomość pracowników, co do  ilości śmieci, jakie pozostawiamy po sobie w codziennym życiu. Haczyk był taki, że zadanie ma być przeprowadzone w zabawnej atmosferze, bo już sama ilość śmieci, jaką produkujemy jest przytłaczająca. A firmowej integracji powinna jednak towarzyszyć atmosfera podnosząca na duchu 🙂

Lubimy takie wyzwania! Podjęliśmy więc rękawicę i, po konsultacjach ze znajomą artystką, postanowiliśmy zorganizować konkurencję o nazwie ‘Drugie życie śmieci’, czyli jak wykorzystywać odpady w sztuce użytkowej. Przygotowaliśmy wizualizacje inspiracji, i po akceptacji (entuzjastycznej) naszej Klientki, rozpoczęliśmy zbieranie śmieci.

W ciągu dwóch tygodni, do startu szkolenia, udało nam się zebrać prawie 3 przyczepy odpadów – plastikowych, tekstylnych, papierowych. W dniu szkolenia, rzuciliśmy wszystko na front, zostawiając uczestnikom pełną swobodę kreacji artystycznej.

Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pomysły były naprawdę odlotowe, grupy pracowały w pocie inspiracji i entuzjazmu, opracowując problem odpadów do dzieł użytkowych oraz dzieł sztuki inspirowanych współczesnymi trendami popkultury. Cel zadania został osiągnięty, a śmieci zużyte.

Zobaczcie sami!

SZKOLENIA W TROPIKACH

Niezależnie od tego, czy w tropikalnych upałach czerwca, czy w deszczowy początek lipca – nie ustawaliśmy w realizacji celów szkoleniowych naszych Klientów. Z sukcesem zakończyliśmy cykl szkoleń poświęconych komunikacji (kombinacja outdoor/indor) dla kadry zarządzającej dużej publicznej instytucji. Realizowaliśmy trochę klasycznej integracji w mazurskich okolicznościach przyrody, pływaliśmy kajakami po Krutyni, a ekipie filmowej na południu Polski udało się nakręcić kolejne rewelacyjne ujęcia.

Lipiec, mimo początkowego deszczu nie przeszkodził nam w kolejnych realizacjach. Powoli zmierzamy ku wakacjom, ale zanim się na nie oddalimy – obejrzyjcie zdjęcia z naszych ostatnich szkoleń.

INTENSYWNIE W MAJU

Szczyt wiosennego sezonu szkoleniowego standardowo przypadł w maju. Realizowaliśmy szkolenia miękkie, imprezy integracyjne, pikniki, wypełnione  – jak to w Kompanii – niestandardowymi zadaniami :-).  Pomagaliśmy budować relacje w zespołach w oparciu o różnorodność pracowników, integrować grupy, rozwijać twórcze myślenie.

Było tez sporo adrenaliny, której dostarczyła nam Wisła zalewając teren, na którym zaplanowaliśmy integrację dla 200 osób. Opracowaliśmy plan B, ale na szczęście fala opadła na 2 dni przed zabawą i pływające na naszym terenie bobry, odpłynęły gdzie indziej  🙂

Bawiliśmy też małych i dużych na pikniku rodzinnym w konwencji… sami zgadnijcie jakiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

BURZOWY MAJ

…nie przeszkodził nam w zrealizowaniu szkolenia z budowania zespołu dla bardzo miłego Klienta. Dwa intensywne dni pełne wyzwań – na sali, pod okiem znakomitego trenera Leszka oraz w outdoorze – złożyły się na efekt, który krótko i treściwie podsumowała Zamawiająca:

‘Bardzo dziękuję za doskonałą organizację, profesjonalnie przeprowadzone szkolenia i ciekawe gry zespołowe. Dokładnie o taki wyjazd mi chodziło.’

Niezwykła dynamika grupy – zapał, optymizm, kreatywność oraz piękne okoliczności przyrody wokół Hotelu Skansen w Sierpcu sprawiły, że i my miło zapamiętamy to szkolenie!

WODA

Wielkimi krokami (a raczej falami) nadciąga sezon wodniacki. Część z nas żegluje – na wodach śródlądowych i na morzu. Kochamy realizacje z bryzą we włosach i skutecznie zarażamy tą pasją naszych Klientów.

Co roku poszerzamy ofertę mazurską i morską. Na naszych realizacjach można nauczyć się windsurfingu, spróbować parasailingu, skorzystać z flyboarda – coś w rodzaju jetpacka :). Miłośnicy motorów mogą ścigać się na ribach, bananach, oponach, o starych, dobrych skuterach nie wspominając. Miłośników wiatru w żaglach zapraszamy do regat na dowolnych jednostkach (sami bardzo lubimy katamarany).

Jeśli ktoś lubi po prostu plażing to z przyjemnością zorganizujemy leżaki, a także: mecz siatkówki, naukę tańca lub konstruowanie oryginalnych obiektów pływających. ZAPRASZAMY

POCZĄTEK KWIETNIA W BESKIDACH

Wiosna rozpoczęła się koordynacją konferencji dla naszego stałego Klienta. Piękna pogoda i górskie krajobrazy gwarantowały znakomitą oprawę dla ciekawych tematów. Przy okazji konferencji dowiedzieliśmy się, że fotografia tradycyjna ma się dobrze, a nowinki technologiczne nadążają za potrzebami czasu! 

WYJAZDY INCENTIVE

W Kompanii rozumiemy cele wyjazdów incentive i pomagamy Klientom je organizować. Wbrew pozorom nie jest to proste, ale jak to w Kompanii trzymamy się kilku sprawdzonych zasad i myślimy o potrzebach Klienta.

Chcecie przeczytać więcej w temacie zasad organizowania inteligentnych wyjazdów incentive? ? Odsyłamy do naszego profilu na LinkedIn – tak, tak mamy taki 🙂

INWESTYCJA MARZEŃ

Kolejne szkolenie integracyjne dla zaprzyjaźnionego Klienta za nami! W styczniową sobotę, w zimowej scenerii za oknem, budowaliśmy wizjonerskie miasto przyszłości. Inwestycja marzeń to świetne szkolenie indoorowe, które w pigułce i w zabawny sposób pokazuje jak zarządzać projektami. Na równi liczy się współpraca wewnątrz i pomiędzy zespołami, ustalenie wspólnej wizji i jej kreatywne wykonanie.

Mnóstwo zabawy, relaksująca atmosfera, możliwość realizacji własnych pomysłów w atmosferze współpracy! Obejrzyjcie!

Więcej o INWESTYCJI TUTAJ

ZIMOWY OFF ROAD

Nie masz pomysłów na zimowe szkolenie dla pracowników? Zastanawiasz się czy warto integrować zespół zimą? Lubisz wyzwania? Zobacz jak można zorganizować szkolenie w terenie i efektywnie spędzić czas zimą!

Obok, krótkie wspomnienie z zeszłorocznego zimowego eventu!

Więcej o zajęciach OFF ROAD – TUTAJ