INTENSYWNIE W MAJU

Szczyt wiosennego sezonu szkoleniowego standardowo przypadł w maju. Realizowaliśmy szkolenia miękkie, imprezy integracyjne, pikniki, wypełnione  – jak to w Kompanii – niestandardowymi zadaniami :-).  Pomagaliśmy budować relacje w zespołach w oparciu o różnorodność pracowników, integrować grupy, rozwijać twórcze myślenie.

Było tez sporo adrenaliny, której dostarczyła nam Wisła zalewając teren, na którym zaplanowaliśmy integrację dla 200 osób. Opracowaliśmy plan B, ale na szczęście fala opadła na 2 dni przed zabawą i pływające na naszym terenie bobry, odpłynęły gdzie indziej  🙂

Bawiliśmy też małych i dużych na pikniku rodzinnym w konwencji… sami zgadnijcie jakiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Szkolenie

BURZOWY MAJ

…nie przeszkodził nam w zrealizowaniu szkolenia z budowania zespołu dla bardzo miłego Klienta. Dwa intensywne dni pełne wyzwań – na sali, pod okiem znakomitego trenera Leszka oraz w outdoorze – złożyły się na efekt, który krótko i treściwie podsumowała Zamawiająca:

‘Bardzo dziękuję za doskonałą organizację, profesjonalnie przeprowadzone szkolenia i ciekawe gry zespołowe. Dokładnie o taki wyjazd mi chodziło.’

Niezwykła dynamika grupy – zapał, optymizm, kreatywność oraz piękne okoliczności przyrody wokół Hotelu Skansen w Sierpcu sprawiły, że i my miło zapamiętamy to szkolenie!

Szkolenia integracyjne

WODA

Wielkimi krokami (a raczej falami) nadciąga sezon wodniacki. Część z nas żegluje – na wodach śródlądowych i na morzu. Kochamy realizacje z bryzą we włosach i skutecznie zarażamy tą pasją naszych Klientów.

Co roku poszerzamy ofertę mazurską i morską. Na naszych realizacjach można nauczyć się windsurfingu, spróbować parasailingu, skorzystać z flyboarda – coś w rodzaju jetpacka :). Miłośnicy motorów mogą ścigać się na ribach, bananach, oponach, o starych, dobrych skuterach nie wspominając. Miłośników wiatru w żaglach zapraszamy do regat na dowolnych jednostkach (sami bardzo lubimy katamarany).

Jeśli ktoś lubi po prostu plażing to z przyjemnością zorganizujemy leżaki, a także: mecz siatkówki, naukę tańca lub konstruowanie oryginalnych obiektów pływających. ZAPRASZAMY

sKUTER WODNY

POCZĄTEK KWIETNIA W BESKIDACH

Wiosna rozpoczęła się koordynacją konferencji dla naszego stałego Klienta. Piękna pogoda i górskie krajobrazy gwarantowały znakomitą oprawę dla ciekawych tematów. Przy okazji konferencji dowiedzieliśmy się, że fotografia tradycyjna ma się dobrze, a nowinki technologiczne nadążają za potrzebami czasu! 

WYJAZDY INCENTIVE

W Kompanii rozumiemy cele wyjazdów incentive i pomagamy Klientom je organizować. Wbrew pozorom nie jest to proste, ale jak to w Kompanii trzymamy się kilku sprawdzonych zasad i myślimy o potrzebach Klienta.

Chcecie przeczytać więcej w temacie zasad organizowania inteligentnych wyjazdów incentive? ? Odsyłamy do naszego profilu na LinkedIn – tak, tak mamy taki 🙂

INWESTYCJA MARZEŃ

Kolejne szkolenie integracyjne dla zaprzyjaźnionego Klienta za nami! W styczniową sobotę, w zimowej scenerii za oknem, budowaliśmy wizjonerskie miasto przyszłości. Inwestycja marzeń to świetne szkolenie indoorowe, które w pigułce i w zabawny sposób pokazuje jak zarządzać projektami. Na równi liczy się współpraca wewnątrz i pomiędzy zespołami, ustalenie wspólnej wizji i jej kreatywne wykonanie.

Mnóstwo zabawy, relaksująca atmosfera, możliwość realizacji własnych pomysłów w atmosferze współpracy! Obejrzyjcie!

Więcej o INWESTYCJI TUTAJ

Kreatywne szkolenie

ZIMOWY OFF ROAD

Nie masz pomysłów na zimowe szkolenie dla pracowników? Zastanawiasz się czy warto integrować zespół zimą? Lubisz wyzwania? Zobacz jak można zorganizować szkolenie w terenie i efektywnie spędzić czas zimą!

Obok, krótkie wspomnienie z zeszłorocznego zimowego eventu!

Więcej o zajęciach OFF ROAD – TUTAJ