BURZOWY MAJ

…nie przeszkodził nam w zrealizowaniu szkolenia z budowania zespołu dla bardzo miłego Klienta. Dwa intensywne dni pełne wyzwań – na sali, pod okiem znakomitego trenera Leszka oraz w outdoorze – złożyły się na efekt, który krótko i treściwie podsumowała Zamawiająca:

‘Bardzo dziękuję za doskonałą organizację, profesjonalnie przeprowadzone szkolenia i ciekawe gry zespołowe. Dokładnie o taki wyjazd mi chodziło.’

Niezwykła dynamika grupy – zapał, optymizm, kreatywność oraz piękne okoliczności przyrody wokół Hotelu Skansen w Sierpcu sprawiły, że i my miło zapamiętamy to szkolenie!

Szkolenia integracyjne

WODA

Wielkimi krokami (a raczej falami) nadciąga sezon wodniacki. Część z nas żegluje – na wodach śródlądowych i na morzu. Kochamy realizacje z bryzą we włosach i skutecznie zarażamy tą pasją naszych Klientów.

Co roku poszerzamy ofertę mazurską i morską. Na naszych realizacjach można nauczyć się windsurfingu, spróbować parasailingu, skorzystać z flyboarda – coś w rodzaju jetpacka :). Miłośnicy motorów mogą ścigać się na ribach, bananach, oponach, o starych, dobrych skuterach nie wspominając. Miłośników wiatru w żaglach zapraszamy do regat na dowolnych jednostkach (sami bardzo lubimy katamarany).

Jeśli ktoś lubi po prostu plażing to z przyjemnością zorganizujemy leżaki, a także: mecz siatkówki, naukę tańca lub konstruowanie oryginalnych obiektów pływających. ZAPRASZAMY

sKUTER WODNY

POCZĄTEK KWIETNIA W BESKIDACH

Wiosna rozpoczęła się koordynacją konferencji dla naszego stałego Klienta. Piękna pogoda i górskie krajobrazy gwarantowały znakomitą oprawę dla ciekawych tematów. Przy okazji konferencji dowiedzieliśmy się, że fotografia tradycyjna ma się dobrze, a nowinki technologiczne nadążają za potrzebami czasu! 

WYJAZDY INCENTIVE

W Kompanii rozumiemy cele wyjazdów incentive i pomagamy Klientom je organizować. Wbrew pozorom nie jest to proste, ale jak to w Kompanii trzymamy się kilku sprawdzonych zasad i myślimy o potrzebach Klienta.

Chcecie przeczytać więcej w temacie zasad organizowania inteligentnych wyjazdów incentive? ? Odsyłamy do naszego profilu na LinkedIn – tak, tak mamy taki 🙂

INWESTYCJA MARZEŃ

Kolejne szkolenie integracyjne dla zaprzyjaźnionego Klienta za nami! W styczniową sobotę, w zimowej scenerii za oknem, budowaliśmy wizjonerskie miasto przyszłości. Inwestycja marzeń to świetne szkolenie indoorowe, które w pigułce i w zabawny sposób pokazuje jak zarządzać projektami. Na równi liczy się współpraca wewnątrz i pomiędzy zespołami, ustalenie wspólnej wizji i jej kreatywne wykonanie.

Mnóstwo zabawy, relaksująca atmosfera, możliwość realizacji własnych pomysłów w atmosferze współpracy! Obejrzyjcie!

Więcej o INWESTYCJI TUTAJ

Kreatywne szkolenie

ZIMOWY OFF ROAD

Nie masz pomysłów na zimowe szkolenie dla pracowników? Zastanawiasz się czy warto integrować zespół zimą? Lubisz wyzwania? Zobacz jak można zorganizować szkolenie w terenie i efektywnie spędzić czas zimą!

Obok, krótkie wspomnienie z zeszłorocznego zimowego eventu!

Więcej o zajęciach OFF ROAD – TUTAJ